KONST / Oljemålningar / Grafiskt blad 12555017
*
nr 1255 5017
Mikael Persbrandt
(f. 1963), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, Mikael Persbrandt (f. 1963). Signerad, numrerad 1/200, "Chanel", bladets mått: 61x85
Mikael Persbrandt, svensk skådespelare och bildkonstnär född 1963.
Följerätt
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 20 maj 2019
kl 19:35:49
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
20/5 19:15:13
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Mikael Persbrandt
Mikael Persbrandt, svensk skådespelare och bildkonstnär född 1963.
Läs mer om Mikael Persbrandt
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: gicléetryck mikael persbrandt oljemålningar svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
4270 Färglitografi
2 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Sig..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:01
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:17
-
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:50
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:38
-
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:18
-
5380 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:03
*
Mikael Persbrandt
Mikael Persbrandt, svensk skådespelare och bildkonstnär född 1963.
Läs mer om Mikael Persbrandt
nr 1255 5017
Mikael Persbrandt
(f. 1963), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, Mikael Persbrandt (f. 1963). Signerad, numrerad 1/200, "Chanel", bladets mått: 61x85
Mikael Persbrandt, svensk skådespelare och bildkonstnär född 1963.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 3.000 kr |
Såld: | 2.600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 20 maj 2019 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
20/5 19:15:13 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Mikael Persbrandt
Mikael Persbrandt, svensk skÃ¥despelare och bildkonstnär född 1963.Läs mer om Mikael Persbrandt
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: gicléetryck mikael persbrandt oljemålningar svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
4270 Färglitografi
2 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Sig..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:01 -
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:17 -
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:50
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:38 -
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:18 -
5380 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:03